Elektroninė drabužių parduotuvė FAME - oficialus mados koncerno BESTSELLER kuriamų prekės ženklų atstovas Baltijos šalyse. Esame viena didelė šeima, kuri visuomet laukia Jūsų apsilankant kur Jums patogiau, tiek mūsų elektroninėje www.fame.lt parduotuvėje, tiek visose 9 fizinėse parduotuvėse.
VERO MODA, SELECTED, ONLY, VILA, NOISY MAY, Y.A.S, ONLY & SONS, JACQUELINE DE YONG. Tai grupės BESTSELLER prekės ženklų aštuntukas. FAME komandos kruopščiai atrinktos šių pasaulinio pripažinimo sulaukusių mados vardų kolekcijos leis jums puoselėti ir kurti savo asmeninį stilių.


Elektroninėje parduotuvėje FAME kiekviena moteris ras platų drabužių ir aksesuarų pasirinkimą: nuo spintos būtiniausių iki pačių stilingiausių ir mada pulsuojančių sezono modelių. 

Mados vėjai, nemarūs stiliaus atributai ir pagrindiniai spintos elementai. Taip kasdien atrodo FAME drabužių ir aksesuarų kokteilis, kas dvi savaites papildomas naujomis kolekcijomis.

FAME – tai ne tik aktualiausi sezono drabužiai ir aksesuarai. Autentiškas, nuolat atnaujinamas su mada susijęs turinys leis kiekvienam elektroninės parduotuvės lankytojui pasijausti didžiulės mados bendruomenės dalimi.


FAME tikslas – tapti klientų draugu, stiliaus patarėju ir įkvėpimo šaltiniu renkantis madą kasdienybės tikslams ar gyvenimo šventėms.