Paltai, kardiganai, lietpalčiai moterims internetu

Moteriškų drabužių sektoriuje šaltuoju metų laiku karaliauja paltai. Medžiagos sudėtis, modelis, spalva, ilgis, apykaklė – tai aspektai, kurie dažniausia vertinami. Kadangi paltai moterims dažnai perkami internetu, tikslinga žinoti savo poreikius ir tam tikrus ypatumus. Mūsų asortimente platus paltų pasirinkimas: nuo klasikinių griežto kirpimo vienspalvių iki originalių retro.

Vilną pelnytai galime traktuoti kaip karaliaujančią paltų rinkoje. Iš jos siuvami ne tik stori žieminiai, bet ir plonesni rudeniniai bei elegantiški pavasariniai paltai ir puspalčiai. Vilna – natūralus audinys, pasižymintis puikiu temperatūros paskirstymu, todėl vilnoniai drabužiai ne tik šildo, bet ir sudaro visas galimybes kūnui kvėpuoti. Toks rūbas bus labai malonus dėvėti. Žiemos laikotarpiu labai populiarūs ir pūkiniai paltai, atrodantys itin stilingai. Taip pat iš mados neišeina ir odiniai. Nors pastarieji šaltajam sezonui pasirenkami rečiau. Artėjant rudeniui daugelis suskumba pasirūpinti ir nuo lietaus saugančiais lietpalčiais.

Pagal ilgį paltų asortimentą galime suskirstyti į tris kategorijas: ilgi, vidutinio ilgumo – puspalčiai ir trumpi paltukai. Ilgi dažniau pasirenkami žiemai, o pavasario / rudens sezonams – puspalčiai ar trumpi paltukai. Jei rūbas platus, vyrauja griežtos linijos, minimalus papuošimas, tai tokia subtili elegancija puikiai derės klasikiniam įvaizdžiui kurti. Bet ne mažiau elegancija alsuos ir dailus, įliemenuotas dirželiu perjuostas paltukas. Mėgstančios laisvalaikio stilių turėtų rinktis negriežtų formų trumpus medžiaginius paltukus ar puspalčius, užsegamus užtrauktuku, viena sagute ar kabe arba sujuosiamus dirželiu.

Įvertinkite ir apykaklę. Kailinė daugiau tiks klasikiniams, griežtesnių formų rūbams. Tendencijos kinta ir natūralų kailį populiarumu lenkia dirbtinis. Visgi madingesni paltai medžiaginėmis apykaklėmis.

Įsigykite moterišką paltą internetu. Siūlome platų asortimentą, puikias pirkimo  sąlygas, todėl taupysite savo laiką ir operatyviai įsigysite stilingą drabužį.