Stilingi moteriški švarkai ir švarkeliai internetu

Švarkai daugeliui asocijuojasi su oficialiu stiliumi, griežtu aprangos deriniu, kelnių ir švarkelio tandemu ir pan. Bet stilingi moteriški švarkeliai puikiai papildo ir laisvalaikio aprangą. Vienspalviai, spalvoti, languoti, gėlėti, tiesaus kirpimo, įliemenuoti, ilgesni, trumpesni, skirtingų apykaklių ir kt. – asortimentas labai platus, o modelių įvairovė leidžia išbandysi ne tik įprastus, bet ir originalius aprangos derinius.

Klasikiniai švarkai gali būti skirtingų ilgių. Jei mūvite kelnes ar lygaus kirpimo sijoną, tuomet tiks ilgesnis švarkelis, bleizeris, o trumpesnis bus geresnis pasirinkimas, jei dėvite klostuotą sijoną, ilgą sijoną ar švarkelį vilkite ant platėjančios suknelės. Bet sutikime, madingi moteriški švarkai yra neatsiejami nuo klasikinio aprangos stiliaus.

Moterims skirtų švarkų ir švarkelių spalvinė gama labai plati, todėl drąsiais eksperimentuokite ir neapsiribokite įprastomis spalvomis. Žinoma, jei šį rūbą rengiatės oficialiam susitikimui, tuomet derės pastelinės, tamsi mėlyna, juoda spalvos. Bet jei etiketas leidžia, prioritetą teikite ryškumui, ypač šiltuoju metų laiku. Nevenkite kontrastų – jie kuria pasitikinčios savimi moters įvaizdį. Pavyzdžiui, vilkėkite ryškų raudoną švarką prie baltų kelnių ar geltoną prie mėlyno sijono.

Modeliai skiriasi ir užsegimu. Oficialiam stiliui labiau tiks sagomis susegamas, o laisvalaikiui tiks sagos, užtrauktukas, taip pat susiaučiami ir dirželiu perjuosiami švarkai.

Jau seniai mėgiami odiniai bei džinsiniai švarkai moterims populiarumo pozicijų neužleidžia ir 2016-aisiais. Šių tipų rūbai dažniau pasirenkami laisvalaikio stiliui. O kalbant apie sportinį aprangos derinį, tai labai populiarūs bomber stiliaus švarkai, suteikiantys ne tik patogumo, bet ir šilumos, jaukumo.

Apsilankykite ir megztinių kategorijoje!