ĮPRASTA UŽSAKYMŲ PRISTATYMO TVARKA 

Atlikus užsakymą www.fame.lt prekės iš mūsų sandėlio išsiunčiamos per 2-5 darbo dienas, Jūs gausite automatinį užsakymo išsiuntimo patvirtinimą nurodytu elektroniniu paštu, nuo to momento prekės perduotos UAB "Omniva" kurjeriui arba bus pristatytos į Jūsų pasirinktą terminalą, per 1-3 darbo dienas. Įsigyjant daugiau negu vieną prekę savo užsakymą galite gauti skiritingomis siuntomis.  


PRISTATYMAS 

Pristatymas nuo 40 EUR - NEMOKAMAS 

Pristatymas DPD kurjeriu, perkant iki 40 EUR, tiesiai Jūsų nurodytu adresu - 4,99 EUR

Pristatymas į OMNIVA paštomatus, perkant iki 40 EUR - 2,99 EUR.

Norėdami atsiimti siuntą iš OMNIVA paštomato Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie paštomato, nurodyto SMS žinutėje ar el. laiške;
  2. Palieskite paštomato ekraną ir spauskite ‚Atsiimti siuntą‘;
  3. Jei buvote pasirinkite apmokėjimą po pristatymo Sekdami tolimesnes instrukcijas ekrane, susimokėkite už  prekes banko kortele. 
  4. Kai atliksite mokėjimą banko kortele, sekite instrukcijas ekrane;
  5. Įveskite sms žinutėje arba el. pašte nurodytus abu siuntos atsiėmimo kodus;
  6. Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite paštomato dureles;
  7. Norėdami gauti siuntos kvitą terminalo ekrane spauskite TAIP.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS SU OMNIVA KURJERIU VISOJE LIETUVOJE TERITORIJOJE - NEMOKAMAS* PERKANT VIRŠ 40 Eur.


Pristatys OMNIVA kurjeris į rankas – pristatysime jums siuntą jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu užsakyme, - nemokamai.

*Pristatumo kaina į Kuršių Neriją: 20 Eur


Apie pristatymą OMNIVA kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.


Jei pasirinkote apmokėjimą grynais arba mokėjimo kortele siuntos pristatymo metu, sumokėti OMNIVA kurjeriui galėsite pristačius prekę Jūsų nurodytu adresu. Esant galimybei, prašome turėti tikslią sąskaitoje nurodytą sumą (be grąžos).

Svarbu! Priimdami iš OMNIVA kurjerio siuntinį ar pasiimdami jį iš terminalo, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir/arba informuokite mus el.paštu labas@fame.lt per 3 kalendorines dienas.

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes - kreipkitės, rašydami el.paštu: labas@fame.lt arba skambinkite telefonu: +370 616 09908 ( darbo valandomis I-V 9:00-17:00 )