2020m. KOVO 16 - BALANDŽIO 13 DIENOMIS UŽSAKYMŲ PRISTATYMO ĮKAINIAI IŠLIKS TIE PATYS, TAČIAU KEIČIASI ĮPRASTA UŽSAKYMŲ PRISTATYMO TVARKA:

· Paskelbus karantiną Lietuvoje - gerokai išaugo siųntų skaičius, todėl Jūsų siuntos gali užtrukti ilgiau nei įprastai, tačiau dedame visas pastangas, kad užtikrinti sklandų ir saugų siuntų gavimą;

· Taip pat, dėl šiuo metu padidėjusio siuntų skaičiaus paštomatuose, kviečiame savo siuntą atsiimti kaip įmanoma greičiau ir atlaisvinti paštomato skirelį kitai siuntai; 

· Nuo kovo 16 d. visos siuntos su kurjeriniu pristatymu bus automatiškai peradresuojamos į artimiausią laisvą paštomatą iš anksto neperspėjus, tačiau laikantis LR rekomendacijų ir OMNIVA bendrovės nuostatų. Primename, kad prekių pristatymas į paštomatus lieka vienu saugiausių būdų, nes jis leidžia išvengti tiesioginio kontakto. Didžioji dalis – 298 iš 300 – OMNIVA paštomatų įrengti atvirose vietose, lauke, mokėjimas už paslaugas vykdomas bekontakčiu atsiskaitymo būdu, o tai taip pat sumažina riziką;

 

· Svarbu paminėti, kad atsižvelgiant į griežtesnę pasienių kontrolę ir pasienio ruožuose susidariusias eiles, galimi trikdžiai dėl savalaikio siuntų iš/į Lietuvos pristatymą/gavimą.

 

ĮPRASTA UŽSAKYMŲ PRISTATYMO TVARKA 

Išsiuntus prekes iš mūsų sandėlio, Jūs gausite automatinį užsakymo išsiuntimo patvirtinimą bei PVM sąskaitą faktūrą nurodytu elektroniniu paštu, nuo to momento prekės bus perduotos UAB "Omniva" kurjeriui arba pristatytos į Jūsų pasirinktą terminalą, per 1-3 darbo dienas.


PRISTATYMAS 

Pristatymas nuo 29 EUR - NEMOKAMAS

Pristatymas kurjeriu, perkant iki 29 EUR, tiesiai Jūsų nurodytu adresu - 3,5 EUR


Pristatymas į OMNIVA paštomatus, perkant iki 29 EUR - 1 EUR.

Norėdami atsiimti siuntą iš OMNIVA paštomato Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Atvykite prie paštomato, nurodyto SMS žinutėje ar el. laiške;
  2. Palieskite paštomato ekraną ir spauskite ‚Atsiimti siuntą‘;
  3. Jei buvote pasirinkite apmokėjimą po pristatymo Sekdami tolimesnes instrukcijas ekrane, susimokėkite už  prekes banko kortele. 
  4. Kai atliksite mokėjimą banko kortele, sekite instrukcijas ekrane;
  5. Įveskite sms žinutėje arba el. pašte nurodytus abu siuntos atsiėmimo kodus;
  6. Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite paštomato dureles;
  7. Norėdami gauti siuntos kvitą terminalo ekrane spauskite TAIP.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS SU OMNIVA KURJERIU VISOJE LIETUVOJE TERITORIJOJE - NEMOKAMAS*


Pristatys OMNIVA kurjeris į rankas – pristatysime jums siuntą jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų nurodytu adresu užsakyme, - nemokamai.

*Pristatumo kaina į Kuršių Neriją: 20 Eur


Apie pristatymą OMNIVA kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.


Jei pasirinkote apmokėjimą grynais arba mokėjimo kortele siuntos pristatymo metu, sumokėti OMNIVA kurjeriui galėsite pristačius prekę Jūsų nurodytu adresu. Esant galimybei, prašome turėti tikslią sąskaitoje nurodytą sumą (be grąžos).


Informuojame, kad pristatęs prekes, OMNIVA kurjeris nelaukia, kol Jūs apžiūrėsite ir/ar pasimatuosite prekes.


Svarbu! Priimdami iš OMNIVA kurjerio siuntinį ar pasiimdami jį iš terminalo, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir/arba informuokite mus el.paštu labas@fame.lt per 3 kalendorines dienas.

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes - kreipkitės, rašydami el.paštu: labas@fame.lt ( darbo valandomis I-V 9:00-18:00 ) arba skambinkite telefonu: +370 616 09908 .