Moteriški apatiniai: nuo klasikos iki seksualumo

Vienos moterys apatiniams drabužiams teikia išskirtinį dėmesį, kitos perdėtai šių rūbų nevertina, bet neabejotinai juos perka kiekviena. Vienspalviai, raštuoti, nėriniuoti, klasikiniai, figūrą koreguojantieji, seksualūs – mūsų siūlomas moteriškų apatinių pasirinkimas platus, todėl net išrankiausia klientė atras tai, ko trokšta. Į modelį bei spalvas atsižvelgti reikia, kad jaustumėtės patogiai ir pasitikinčios savimi, bet ne mažiau svarbu ir audinys, suponuojantis komfortą dėvint juos.

Didelę dalį mūsų siūlomo apatinių drabužių asortimento užima medvilniniai. Medvilnė yra natūralus pluoštas, ji labai minkšta, todėl puikiai tinka šio tipo rūbams. Apatiniams rūbams plačiai naudojamas ir bambuko pluoštas – iš jo pasiūti apatiniai itin minkšti ir švelnūs, jie net dvigubai efektyviau sugeria drėgmę nei medvilniniai. O jei Jūsų oda labai jautri, tai geriausias pasirinkimas bus šilkiniai apatiniai.

Neretai galvojama, pasirinkti kelnaites ar šortukus. Jei svarstote šį klausimą, įvertinkite, kurie Jums patogesni. Nepirkite apatinių, jei jie jums nepatogūs ar abejojate jų patogumu.

Klasikiniai apatiniai dažniausiai yra vienspalviai, kartais puošti minimaliai. Šio tipo rūbus retai puošia nėriniai ar kitos detalės. Vyrauja trys pagrindinės spalvos: juoda, balta, kūno spalva.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir platų gundančių apatinių asortimentą. Pastarieji dažniausiai būna medvilniniai, šilkiniai ir puošti nėriniais arba siūti iš gipiūro, kuris jau yra raštuotas, nėriniuotas ir atrodo itin puošniai, prabangiai. Kalbant apie seksualius apatinius, tai populiariausi ne pavieniai, o komplektai: liemenėlė ir kelnaitės. Dažniausiai pasirenkamos spalvos yra aistra spinduliuojanti raudona, purpurinė, taip pat juoda. Kiek rečiau renkantis seksualius apatinius prioritetas suteikiamas rožinei spalvai. Seksualūs apatiniai moterims dažnai įsigyjami internetu: perka pačios moterys arba antrosios pusės.

Domina kitos prekės? Apsilankykite ir aksesuarų kategorijoje!